Dopis Ježíškovi aneb spam do boží schránky

21. března 2018 v 3:21 | Psaníčko pro nebíčko |  Úchylky úchylky úchylové a úchylčata

Můj milostný život je tragikomedie psaná surrealistickým básníkem pod vlivem LSD.
Blbé je si uvědomit, že jsem to já, kdo je autorem těchhle absurdních výjevů ukotvených v minulosti. Chtěla bych minulost změnit, ale je to ona kdo mění mne.
A tak jsem asi pološílený pisálek hororových scén a zároveň oběť své vlastní šikany, figurka zvrácených životních scénářů.

Celý svůj život jsem si přála být někdo. Teď mi došlo, že jsem měla být víc konkrétní. Většinu času jsem se uklidňovala tím, že i tak chci hlavně budovat svou kariéru. Smutný byl moment procitnutí, kdy mi došlo, že spíš než to chci prostě jen dostávat výplatu.Tak jistě se mi bude lépe brečet v limuzíně, a né že bych tam ve svém volném čase zrovna chodila připravovat cibulačku.

Vždycky jsem snila o tom být milionář. Jako můj táta. Ten o tom také vždycky snil. Tak mám alespoň dost peněz na to, abych si žila spokojeně do konce života. Teda za předpokladu, že umřu v úterý.

Nicméně alespoň pořád hledám svou životní lásku. Někoho, koho budu milovat tak, jak lidé v reklamách milují svůj jogurt. Ale najít X mojí trojčlenky být normální, mít prachy a mozek a zároveň přitom být jeho ypsilón v soustavě dvou rovnic, je těžký oříšek a já nejsem Popelka ani matematik.

Ačkoliv mě Popelka naučila, že mi nové boty mohou změnit život, zatím se mění jen stav na mém bankovním kontě. Na to, aby mě ve spánku strašila záporná čísla také nemusím být zrovna matematik.

Můj EX (Aby bylo jasno, to E dostal na známku toho, že jeho X nebylo řešením mé životní rovnice.) to Vám byl takovej poklad, že bych ho nejradši zakopala. To mi takhle jednoho dne oznámil, že sex je lepší na dovolený. Teda, nebyl to úplně hezkej pohled. Ale kdo by to byl čekal. S predikcí je to totiž vždy složité, zvlášť pokud se týká budoucnosti. Nadruhou stranu, měla jsem vědět, že to nemůže fungovat, přeci jen, já jsem střelec a on byl kretén.

Jedno chytré úsloví praví, že přitahuješ to, co seš, ne to, co chceš. Smutné, že přitahuju hlavně komáry. Dobrá sebereflexe. Musím se pochválit, nikdo jiný to totiž neudělá.

Tak nebudu tak přízemní, rozhodla jsem se udělat ve svém životě radikální změnu a vzdát se chlapů a alkoholu. Bylo to nejhorších 20 minut v mém životě..

Když muž něco řekne, a není u toho žádná žena, je to pořád špatně?


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama