Život v bublině aneb o chlapovi, co dostal bublifuk

28. dubna 2017 v 5:43 | ONaONAnista |  Drogovat drogovat drogovat čaj
"Kdybys něco potřebovala, tak neváhej a jdi do háje!" křičel, co mu zbytky plic stačily. Nemůže přeci chodit s někým, kdo si myslí, že je slovo BONUS poetické.

Věděl, že pro to všechno existují vážnější důvody, ty však zůstávaly pohřbeny v temných, zablokovaných sférách obou jeho mozků. Přál si, aby tyhle temné, zablokované části mozku šly do háje taky, protože se z nich občas vynořovaly divné myšlenky, které se snažily zahnízdit ve slunných, veselých oblastech jeho mysli a odvést ho od toho, co považoval za své životní poslání, totiž mít se prima.

Postupem času se z toho vyklubal celkem povedený paradox, protože v jednu chvíli zjistil, že někde na cestě životem dozajista zapomněl, jakže se to "mití se prima" vlastně vůbec dělá.
Jaksi nejasně si uvědomoval, že noční návštěva místního nonstopu, v kterém pravidelně dorovnával svůj tělesný poměr vody právě Jagermeisterem a pomocí THC plenil svůj mozek jako deratizér jistý panelák v jižním Moldavsku, je přesně to, co se jeho pojetí štěstí blíží jako nadržená asymptota.

S přibívajícím věkem se tedy stále více domníval, že pro živí je života škoda, i když ho občas vnitřně trápilo, že už nevěděl, koho bytí by tu škoda vlastně nebyla.

Také nevěděl, co je po smrti, což ho popravdě řečeno nikdy nijak zvlášť netrápilo, protože, i když se vždy našlo pár lidí s mikrofony tvrdící, že Ježíš, pravdou bylo, že to nevěděl vlastně vůbec nikdo, teda kromě papeže, žejo.

Často se mu stávalo, že se ho zčistajasna zmocnila náhlá touha po vědění, bloudila hlouvou a hledala, s čím by se mohla spojit tak dlouho, než se spojila s hypothalamem trpícím ADHD prozměnu zase trpícím potřebou se zdrogovat. Samo o sobě to mohlo být i docela neškodné, ale nebylo.

Stačila trocha delta-9-tetrahydrocannabinolu a pouhý dvojciferný počet vyprázdněných půllitrů, aby věděl, že mu to nic skvělého nepřinese a měl pravdu.

Ona je to totiž vždy skutečnost, kdo nemá pravdu. Co je krásné je pravdivé a naopak, co je pravdivé je krásné. Na vině je sám život, protože není ani krásný ani pravdivý.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 28. dubna 2017 v 13:39 | Reagovat

Alkohol a grogy nejsou smysluplný způsob života...

2 MUDr. Igor Lentilka MUDr. Igor Lentilka | 29. dubna 2017 v 20:52 | Reagovat

Dobrý den,
velice nás mrzí Vaše zklamání našimi výrobky. Ujišťujeme Vás, že se jedná o špičkové zboží prvotřídní kvality.
Doporučuji zvýšit dávku a opakovat léčbu.

S pozdravem,
MUDr. Igor Lentilka a kolektiv

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama