Jak bodovat na disco párty

14. března 2015 v 22:05 | Ponožka v podprsence |  Chlastat chlastat chlastat
Depersonifikace. Situace, kdy se podiváte sami na sebe a zjsitíte, že odcházíte.
"Ták, já už jdu zalehnout." Žbrblá ta osoba, za kterou jste převlečeni a vy se ji vysmíváte, protože opravdu to poslední, na co dotyčná vypadá, je spánek.
Totéž zřejmě usoudili i ostatní, zejména pak táta, který vždy, když se rozloučím, že jdu spořádaně ulehnout, zrovna zázračně potřebuje neodkladně na toaletu a začne se dobývat na dveře od pokoje.

To je v pořádku ovšem málokdy. Srovnala jsem se sice s rolí Popelky, která musí být na pokoji vždy dříve než táta. Což se ovšem snadno vypráví, ale provedení pod parou nemála panáků pulzujících Vám v žilách, se diskotéka na vedlejším hotelu opouští jen ztěží. Zejména pak, když Vám trasu zpět na ten Váš hotel najednou blokuje rozsáhlé náledí.

Nejsem hloupá, také jsem se nenechala odradit hned zpočátku a s přiměřenou odhlodlaností, vzhledem ke svému rozpoložení, jsem se nakonec rozhodla překážky na cestě překonat..

A vlastně jste na horách, umrzlo vše živé i neživé, a byť se Vám nad hlavou nedočkavě houpe zástup rampouchů, jste přeci neohroženě opilí, nic se nemůže stát. Ta myšlenka mě bůh ví proč vždy uklidní, jak rozdivočelého ovčáka uspávací injekce, a to alkohol vlastně je.

Motáte se tedy zpět do hotelu, samozřejmě celí mokří, neboť se, jak se patří, vlastně tak těšíte na léto, že když pod Vámi přirozeně celé to náledí praskne, uvědomíte si, jak dlouho jste se nepotápěli a musíte to rovnou a teď hned vyzkoušet.

Odkapává Vám tedy z vlasů voda a na rukávech se už už tvoří rampouch, když stoupáte po závěrečném schodišti směrem ke svému pokoji, před kterým už výhružně stepuje silueta Vašeho otce, jehož urgence dojít si na toaletu je připravena vyrazit dveře.
"Diskkotka." Slyšíte jak důležitě pronáší démon alkohol a vláčně padáte do postele.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Honza Hradu Král Honza Hradu Král | E-mail | 25. srpna 2015 v 18:15 | Reagovat

605 283 560 Call me! Máš tu nabíječku :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama