Za kačku, svlíkačku nasračku

11. listopadu 2014 v 4:30 | Klub přátel kurvení |  Ukájet ukájet ukájet
'Žijeme v moderní době. V době, kdy láska prochází játrami a jejími přednostmi je velký péro, velkej plat a velká porce hranolek v Mekáči, když Vás zve na večeři. Láska Vám stoupne do hlavy jako žluč..'

Tak zní reklamní kampaň podporující funding nového, velice perspektivního výzkumného programu, který od základů překopává zažitý náhled na lidskou sexualitu.

"Dlouholeté výzkumy našeho týmu odborníků, kteří pro vědu neváhali nasadit vlastní životy, (Nyní jim můžeme jen s vděkem rozesílat dopisy s květy po dietologických a alkoholických klinikách.) si dovoluji považovat za veliký milník pro lidstvo." míní hlava organizace Klubu přátel kurvení, MUDr.Igor Lentilka. Ten teď údajně všem svým pacientům, které trápí chronické pálení žáhy, doporučuje terapii láskou jako výbornou léčebnou alternativu pro posílení funkčního svěrače právě mezi jícnem a žaludkem.


"Nyní, když už víme, že přímá souvislot mezi žlučí a láskou je skutečností, dokážeme mnohem lépe porozumět dvojicím, které se oddávají sexuálním hrátkám právě třeba pobliti na hajzlu." dodává.

A naše redakce nemůže nic než souhlasit. Na základě několika video záznamů, které jsme pořídili z toalet pražských podniků čtvrté třídy, můžeme soudit, že jednoznačně nejoblíbenější polohou je takzvaně "zezadu", zatímco si partnerka splachuje hlavu (či snad zvratky, experimentem nebylo jednoznačně prokázáno) v záchodové míse.

"Je to skutečně nevyhnutelnou součástí každého moderního vztahu. Veškeré romantické projevy náklonnosti k opačnému pohlaví, ať už v podobě mastných burgrů tolik oblíbených fastfoodů, či večerního posezení u svíček a 12ti piv, se Vám zaručeně vrátí. A to nejen ve formě nechtěně rostoucích embryí po lahvi Stroha a jednonoční promiskuitě Už-nevím-s-kým. Ale především právě v podobě již zmiňované žluči." uvádí MUDr. Lentilka v rozhovoru pro uznávaný odborný časopis 'Lidé se dělí na ženy a kokoty'.


A to je přesně ono. Kina jsou dávno jen výkřikami historie.

Správně naladěný pár je na základě statistik pořízených na vlastní kůži, velice dobře poučen, že právě hospody zvyšují jejich šanci na úspěch. Zaprvé proto, že možný neúspěch je zde jištěn palimpsesty, tedy výpadkami paměti způsobené požitím nadměrného množství alkoholu. A zadruhé proto, že postupující konzumací Vás zaplaví nevysvětlitelná vlna náhlých, ničím neopodstatněných sympatií vůči druhé osobě. Což je, pakliže jste vybíravý, přesně to, co potřebujete.

Neměli bychom ovšem ani opomíjet, že další nespornou výhodou je ušetřený peníz za popcorn, bez kterého se žádné pořádné kino neobejde. Jistě se mezi Vámi najdou i tací pofidérní ekonomové, kteří si za použití jednoduché matematiky, snadno spočítají, že mají-li utratit za popcorn nebo panáka, je to jedno, tak či tak, neušetří vůbec nic.

Omyl je však pravdou. Ušetříte spoustu času, který dále můžete perspektivně reinvestovat do něčeho smysluplného.
Neboť.."..Celá ta kašparáda s popcornem není vůbec ničím jiným, než-li cestou do postele úplně zbytečnou oklikou!" nechává se slyšet Lentilka, již značně opojen kombinací Jima Beama a naší redaktorky, již značně opojené tímtéž.


Každým dalším pivem Vám v žaludku stoupá žluč a v mozku míra těch veselých chemikálií přímou úměrou. Tato nová rovnice lásky dokáže překvapivě přesně predikovat onen, mnohými tolik obávaný, moment konce zamilovanosti. Všeobecně znám také pod pojmy vystřízlivění či "Co-jsem-to-kurva.."

A ačkoli ho moderní alkohol-testery dokáží předpovídat téměř na minuty přesně, nakonec vždy přijde rychleji než čekáme. Konkrétně pak rychlostí pohotově vrhnuté šavle či kvapem vlastním osobě utíkající z jakéhosi hotelového pokoje.


Když už není žluč,
i láska je fuč.

Neváhejte a podpořte i Vy umístění tohoto sloganu na Vaše oblíbené kondomy, které budou již brzy k zakoupení přímo ve vybraných hospodách!
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama